Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
ros
Jak jistě víte dnes se jak blesk objevila informace že po skončení této sezony už Baník nebude moct hrát ligové zápasy na Bazalech. Proto sem zde založil zvláštní téma kde můžete psát své příspěvky a nepsali je roztroušeně po celém foru a článcích.
Upravil/a ros dne 06-04-2010 19:44

banikfc
Je to k ničemu ale založil jsem skupinu na FB
http://www.facebo...638?ref=nf

[b]Baník je můj život[/b]

w
Zajímala by mě cena vyhřívaného trávníku...tohle se prostě musí nějak ojebat, nemůžem jít do vítek, když se pořád dá hrát na BAZALECh smutny
Upravil/a w dne 06-04-2010 19:49

sladin
Sere mě to jak cyp!!!...Pamatuju si jak před 3 lety nadávala a kecala pičovinky ČMFS že chodí málo fanoušků..ted jich bude ještě méně..Vítkovice nepojmou takovou kapacitu..kurva at koupí na ty Bazaly to skurvené topení pod trávu smutnysmutny

Jack
Ja nevim ale co kdyby jsme usporadali nejakou sbirku na vyhrivani? to je asi nerealne ze?(moc penez),a nebo nejaky protest nebo neco? ...to neni mozne jako posledni 3 zapasy a pak uz nic? pak se Bazaly zbori a budou tam nejake rodinne domky? smutny...Navic liga pristi sezonu zacina i konci drive,takze by melo byt tepleji,nechapu to!nono

Stuart
v Brně na Srbké vyšel vyhřívaný trávník na necelých 30 milionů. Ve Zlíně za něj dali 16 milionů ...

Bohužel problém není jen ve vyhřívání. Bazaly nesplňují podmínky projektu Stadiony 2012 i z hlediska bezpečnosti a sociální vybavenosti. Zejména pak v oblasti parkování, shromažďovacích prostor, přístupových ï odchodových zón apod ....
Upravil/a Stuart dne 06-04-2010 20:00

trevor20
jen ať nedopadnem jako Slávisti, oni šli na Strahov taky jen na dva roky a na jak dlouho tam potom zůstali smutny smutny smutny
Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....

CHACHAR-JUNIOR
[u][b]BAZALY[/b] [i]NIKDY NEZRADIME NIKDY NEOPUSTIME!![/i][/u] fcb
[u][i][b]Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem.[/b][/i][/u]

w
[b]Stuart napsal/a:[/b]
v Brně na Srbké vyšel vyhřívaný trávník na necelých 30 milionů. Ve Zlíně za něj dali 16 milionů ...

Mě by zajímala ta cena třeba u Příbrami , kde kdoví jestli ten vyhřívaný trávník vůbec mají...

vincek
Ještě si pamatuju jak se to hřiště propadalo , že se tam to topení zrobit nedá , že je to prý poddolované
Žiju pro město kde žiju celý život ,
Ostrava moje srdce sem hrdý patriot

w
[b]vincek napsal/a:[/b]
Ještě si pamatuju jak se to hřiště propadalo , že se tam to topení zrobit nedá , že je to prý poddolované

to je podle mě blbost. nejsem expert ale řekl bych že to topení je jenom kousek pod zemí...

vincek
[b]w napsal/a:[/b]
[b]vincek napsal/a:[/b]

to je podle mě blbost. nejsem expert ale řekl bych že to topení je jenom kousek pod zemí...
Já si to právě taky myslím , lae pokud si to pamatuju dobře tak asi před 5 lety kahoun říkal že se na Bazalech vyhřívaný trávník dělat nedá
Žiju pro město kde žiju celý život ,
Ostrava moje srdce sem hrdý patriot

hajer006
Všem kteři to podpořili přeji aby jim děcka začaly chodit pozadu a baby se jim zkurvily s negrama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vy kurvyyyyy zamrdanénastvany BAZALY NAVŽDY :fcbfcbfcbfcbfcbfcbfcbfcb

FCBman
Najednou tolik řeší nějaké pitomé vyhřívání, přitom se má v Ostravě stavět nový stadion, všichni na svazu to ví (i Hašek nedávno kvůli tomu přijel do Ostravy), ale najednou to nejde..
To Baníku všichni závidí návštěvy? A jak to, že se může hrát ve Vítkovicích, kde nejsou na ochozech sedačky? Vždyť nějaký ten projekt Stadiony 2003 říká, že všechna místa musí být na sezení, ne?
Nechápu, proč nám najednou nejde udělit zase ta výjimka, když je teda hodně sněhu a na Bazalech se nedá hrát, tak abychom hráli ve Vítkách a jinak normálně na Bazalech.. Co to je za deb*lní logiku??

[b]Bazaly fotbalu neškodí, ČMFS ano!!![/b]nastvanynastvany
[u]ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY!!![/u]

RavenFCB
Já mět prachy tak bych Bazaly koupil do osobního vlastnictví a zachoval bych je takové,jaké jsou. Z prostor stadionu bych udělal klubové muzeum a pokusil bych se investovat do vyhřívaného/umělého trávníku který bych pronajímal fotbalovým školám. Malým talentům by se pak hned lépe trénovalo kdyby věděli ,že na stejné ploše na jaké by trénovali, kdysi hráli LEGENDY BANÍKU.Z peněz z pronájmu hrací plochy by se pak hradil provoz klubového muzea.

Ale to je vše jen velké kdyby smutny
Upravil/a RavenFCB dne 06-04-2010 20:21
[b]404 signature not found[/b]

Ondra
Navždy naším domovem!!!
[img]http://upload.chachari.cz/DSC01301.JPG[/img] is not a valid Image.
[small][b]
VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
[/b][/small]

w
[b]Ondra napsal/a:[/b]
Navždy naším domovem!!!
[img]http://upload.chachari.cz/DSC01301.JPG[/img] is not a valid Image.

smutnysmutnysmutny

sladin
NEJHEZČÍ FOTKA NA SVĚTĚfcbfcbfcbfcbfcbfcbfcbfcb

Kibic-FCB
Smutná, ikdyž očekávaná zpráva. Asi rozšířím řady těch, kteří mají Baník již jen v srdci. Ztratit místo, kde jsem vyrostl, je jako ztratit kamaráda.
Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!

Petrus
smutny
Kupiš cednik, teče. Daš ho spraviť, ale pak už kurva necedi. Bo taky je kura zakon.

Přejít na fórum: